Rekonstrukce bytového jádra

 

Rekonstrukce bytového jádra v panelovém domě

Už se Vám z vaší umakartové koupelny a záchodu točí hlava? Možná je čas na změnu dispozic bytu, které zasáhnou především chodbu, předsíň a kuchyň. Pak se dá o výše popsaném procesu pohovořit jako o "přestavbě - rekonstrukci bytového jádra".

Rekonstrukce bytového jádra - proces

Začínáme zbouráním umakartové koupelny a WC. Zrušením starých rozvodů elektřiny, vody a odpadů. Po dohodě s majiteli bytu (investor) dochází k rekonstrukci bytového jádra v rozsahu původních parametrů nebo je prostor (bytové jádro) podroben dispozičním úpravám. Stěny jádra se založí a vyzdí z plynosilikátových tvárnic (YTONG, HEBEL).
Některým lidem vyhovuje oddělené WC. V tomto případě se ale v panelovém bytě ztrácí část využitelného prostoru. Následné rozdělení WC a koupelny potom miniaturizuju obě místnosti. 
 

Rekonstrukce bytového jádra - upozornění

✓ před rekonstrukcí je vhodné upozornit sousedy v domě o nastávající komplikaci (tolerance k překážkám, hluku, prachu)
✓ při rekonstrukci bytového jádra je potřebný nový elektrický rozvod (s následnou revizí)
✓ při rekonstrukci bytového jádra je potřebný nový vodoinstalační rozvod (koupelna, WC)
 

Rekonstrukce bytového jádra - cena

✓ rekonstrukce nebo přestavba bytového jádra se pohybuje v rozmezí od 70.000,-
✓ kalkulace nezahrnuje náklady na obklady, dlažby a zařizovací vybavení
✓ navýšení ceny se odvíjí od náročnosti provedení (cenové navýšení vždy odpovídá odvedené práci - viz. REFERENCE
 
Zedník a obkladač Petr Nývlt
 
rekonstrukce bytového jádra za dobrou cenu, rekonstruované bytové jádro v libereckém Hanychově, rekonstrukce bytových jader pro Liberec  - Jablonec a okolí liberecka - Turnov - Železný Brod - Semily - Hodkovice nad Mohelkou - Sychrov - Ostašov - Chrastava - Osečná - Český Dub - Bedřichov - Světlá pod Ještědem - Proseč - Křižany - Josefův Důl - Smržovka - Tanvald - Hrádek nad Nisou a ostatní. Kompletní rekonstrukce bytových jeder od 70 000,-,  přestavba bytového jádra  v krátkém čase, rekonstrukce bytového jádra v panelovém domě, kvalitní rekonstrukce jádra bytu, rekonstrukce bytového jádra pro Liberec, rekonstruovaná bytová jádra s referencí našich spokojených zákazníků, kvalitně rekonstruované bytové jádro v panelovém domě v Liberci