Loading…

Husova tř. v Liberci

Rekonstrukce podkrovního bytu

Read more

Obklady Liberec

Komplexní řešení obkladů a dlažeb

Read more

Liberec - Ruprechtice

Rekonstrukce koupelny

Read more

Dolní Řasnice

Rekonstrukce chalupy na Liberecku

Read more
  • Husova tř. v Liberci
  • Obklady Liberec
  • Liberec - Ruprechtice
  • Dolní Řasnice

Uncategorised

  • Napsal Super User
  • Kategorie: Uncategorised
  • Zobrazeno: 556
Obkládání koupelen (Liberec, Jablonec, Turnov, Železný Brod)
Obkládání koupelen - pro Liberec, Jablonec nad Nisou, Turnov, Železný Brod, Semily a okolí zajišťujeprofesionální a rychlý obkladač Petr Nývlt. Firma se zabývá malými (obkládání koupelen bytů, bytových jader agarsoniér) až středně velkými projekty (Zš Barvířská - Liberec). Obkládání koupelen nabízíme profesionálně, rychlea levně. Máme na kontě stovky realizovaných projektů, v Liberci a okolí velmi slušnou reputaci. Při obkládání arekonstrukcích koupelen spolupracujeme s externími pracovníky v oboru vodoinstalace a elektorinstalace. 
  • http://koupelny-liberec.com/plugins/system/jat3/base-themes/default/images/bullet.gif); line-height: 19px; overflow: hidden; background-position: 20px 7px; background-repeat: no-repeat no-repeat;">obkládání koupelen - kvalitně!
  • http://koupelny-liberec.com/plugins/system/jat3/base-themes/default/images/bullet.gif); line-height: 19px; overflow: hidden; background-position: 20px 7px; background-repeat: no-repeat no-repeat;">obkládání koupelen - rychle!
  • http://koupelny-liberec.com/plugins/system/jat3/base-themes/default/images/bullet.gif); line-height: 19px; overflow: hidden; background-position: 20px 7px; background-repeat: no-repeat no-repeat;">obkládání koupelen - levně!
  • http://koupelny-liberec.com/plugins/system/jat3/base-themes/default/images/bullet.gif); line-height: 19px; overflow: hidden; background-position: 20px 7px; background-repeat: no-repeat no-repeat;">obkládání koupelen - s referencí!
Obkladač Petr Nývlt.
  • Napsal Super User
  • Kategorie: Uncategorised
  • Zobrazeno: 0

Zednické práce

Ze širokého spektra zednických prací nabízíme hlavně:

  • http://koupelny-liberec.com/plugins/system/jat3/base-themes/default/images/bullet.gif); line-height: 19px; overflow: hidden; background-position: 20px 7px; background-repeat: no-repeat no-repeat;">kompletní rekonstrukce bytů (t.j. vybourání starých příček, podlah, dveří, oken, starých rozvodů elektřiny a vodoinstalace)
  • http://koupelny-liberec.com/plugins/system/jat3/base-themes/default/images/bullet.gif); line-height: 19px; overflow: hidden; background-position: 20px 7px; background-repeat: no-repeat no-repeat;">montáž a provedení nových příček a nosných stěn
  • http://koupelny-liberec.com/plugins/system/jat3/base-themes/default/images/bullet.gif); line-height: 19px; overflow: hidden; background-position: 20px 7px; background-repeat: no-repeat no-repeat;">osazení oken a dveří
  • http://koupelny-liberec.com/plugins/system/jat3/base-themes/default/images/bullet.gif); line-height: 19px; overflow: hidden; background-position: 20px 7px; background-repeat: no-repeat no-repeat;">provedení nových podlah (jejich tepelné i zvukové izolace)
  • http://koupelny-liberec.com/plugins/system/jat3/base-themes/default/images/bullet.gif); line-height: 19px; overflow: hidden; background-position: 20px 7px; background-repeat: no-repeat no-repeat;">tepelné izolace stropů a jejich snížení
  • http://koupelny-liberec.com/plugins/system/jat3/base-themes/default/images/bullet.gif); line-height: 19px; overflow: hidden; background-position: 20px 7px; background-repeat: no-repeat no-repeat;">nové štukové omítky (menšího rozsahu nebo jejich opravy)
  • http://koupelny-liberec.com/plugins/system/jat3/base-themes/default/images/bullet.gif); line-height: 19px; overflow: hidden; background-position: 20px 7px; background-repeat: no-repeat no-repeat;">vytvoření různých oblouků, nik, sloupů a výklenků (nebo jejich opravy)
  • http://koupelny-liberec.com/plugins/system/jat3/base-themes/default/images/bullet.gif); line-height: 19px; overflow: hidden; background-position: 20px 7px; background-repeat: no-repeat no-repeat;">opravy komínů

U všech výše popsaných prací vycházíme maximálně vstříc majitelům bytů, eventuálně nájemníkům v domě. Samozřejmostí je realizace dohodnutého projektu v co nejkratším čase (omezení hlukem a prachem v prostředí stavby). S určitými přechodnými následky prací je však třeba počítat za každých okolností.

Našim cílem a odměnou je vždy spokojenost investora - zákazníka.

Obkladač a zedník Petr Nývlt.

  • Napsal Super User
  • Kategorie: Uncategorised
  • Zobrazeno: 0

Lepení a pokládka dlažby (Liberec, Jablonec n. Nisou)

Lepení a pokládka dlažby - interiér

Optimálního výsledku pokládky dlažby dosáhneme jen na dokonale připraveném podkladu, ten musí být suchý, pevný a čistý, zbavený mastnoty, prachu a zbytků barev. Různorodé podklady (t.j. např. omítka, betonový potěr, plynobeton, umakart, dřevotříska nebo stará dlažba) vyžadují flexibilní až velmi flexibilní lepidla. Důležitou součástí pokládky dlažby je napenetrovaný podklad, popřípadě provedení hydroizolace. Před započetím prací (pokládka dlažby) je vhodné zkontrolovat kartony dlažby, jejich rozměry, barvy, šarže a eventuelně skladbu pokládky (počítat s 5-15% prořezem). Při výběru velkoformátových dlaždic je vždy nutné vybrat kalibrované (naprosto shodné rozměry všech dlaždic). Při nerovnostech do 10 mm se používá na "vyrovnávky" samonivelační podlahová hmota, při větší mocnosti se podlaha vyrovnává betonovým potěrem. Bezpečným řešením proti průsaku vody pod obklady a dlažby jsou hydroizolační těsnící tekuté fólie do sprchových koutů, sprch a koupelen. Součástí je i těsnící hydroizolační pás. Hydroizolační fólie se aplikují pod lepicí maltu nanášena nátěrem nebo válečkem, vždy minimálně 2 vrstvy. U velkoplošných rozměrů místností je důležité rozdělit plochu diletačními spárami (smršťování a roztahování konstrukce - 1 pole/max. 4m²). Spárování a pochůznost dlažby je možná podle nanesené  vrstvy lepidla,okolní teploty a podkladu.Vždy však min.48 hod.po pokládce.Lepící malta se nanáší a roztírá hřebenem o velikosti min.10mm.

Lepení a pokládka dlažby -exteriér

Jsou to většinou pokládky dlažeb na terasách,balkonech,schodištích,schodech a i garáží,přístupových cestách a odkládacích plochách.Zde je zvlášt´důležité použití kvalitních a prověřených materiálů kvůli vlivu podnebí a změnám venkovních teplot.Na balkony,schody a terasy použít dvousložkové těsnící venkovní folie-hydroizolační stěrka.Také je potřeba vzít v úvahu,je-li působící voda tlaková nebo netlaková.Používají se spárovací flexibilní malty-pružné a vodoodpudivé.Nezbytným doplňkem dokonalého vzhledu dlažby ,schodů,teras a balkonů jsou ukončovací profily pravoúhlé,oblé,diletační,schodové a terasové dl.3m.,výšky 6,8,10,12,5mm vyrobené z mosazi,hliníku nerez oceli i PVC v barvách spárovacích hmot.Při pokládce dlažby na terasách a balkonech musí být již před započetím obkl.prací vyřešena spádovost a klempířské práce-(oplechování a okapové lišty.Pak následuje dokonalá hydroizolace a samotná pokládka.Lepící maltu nanášíme hřebenem o min.výšce zubú 10mm.

Zvláštní kapitolou jsou potom obklady venkovních bazénů a okolních dlažeb.

 

  • Napsal Super User
  • Kategorie: Uncategorised
  • Zobrazeno: 0

Obkladač (Liberec, Jablonec n. Nisou a Turnov)

Profesionální obkladač, špičkové a detailně propracované obkládání koupelen nabízí liberecký obkladačPetr Nývlt. Obkládáme koupelny. Obkladáme stěny. Obkládáme podlahy. Obkládáme terasy. Obkládáme schody. Obkládáme sokly. Obkládáme kuchyňské stěny. Obkládáme na co jen vzpomente. 

Obkladač a zedník Petr Nývlt.

  • Napsal Super User
  • Kategorie: Uncategorised
  • Zobrazeno: 2295

 

Rekonstrukce chalupy

Chalupa - vzácný a dobový odkaz předků. Při jejich úpravách dbáme na zachování autentičnosti díla, ducha a patinu věcí a objektů. Používáme klasické materiály, jako je třeba vápenná malta, nastavovaná malta a hojné využití mají kameny a obyčejné cihly. Dále se uplatňují stará prkna, fošny a trámy. Někdy je vhodné zachovat ne právě rovné zdi, omítky, rohy, stropy a podlahy. Významným prvkem u chalup a selských stavení bývají klenby, nejčastěji nosný prvek podlahy pod ní. Po odstranění omítky a vyspárování buď cihel nebo pískovcových kvádrů vznikne úžasné dílo. Menší i větší opravy fasád, omítek, komínů a venkovních zdí, opěrek teras a schodů. Umístění koupelny do bývalého chléva a WC do chlívku při minimalizaci změn a zachování obdivuhodných dobových detailů. Při rekonstrukci chalupy Vytvářime ale i nové stavební prvky a konstrukce, ve výsledném efektu vytvářející dojem staré poctivé práce. Těšíme se na spolupráci k oboustranné spokojenosti. 
 

Rekonstrukce chalupy v okolí Liberce - Horní Řasnice

Rekonstrukce ch...
Rekonstrukce ch...
Rekonstrukce ch...
Rekonstrukce ch...
Rekonstrukce ch...
 

Vyzdění pergoly v rámci rekonstrukce chalupy v okolí Liberce

Vyzdění pergoly...
Vyzdění pergoly...
Vyzdění pergoly...
Vyzdění pergoly...
Vyzdění pergoly...
Vyzdění pergoly...
Vyzdění pergoly...
Vyzdění pergoly...
 
Chalupář Petr Nývlt

stripe3

strip 

stripe4